fbpx

HAKKIMIZDA

PALACE SUIT HOTEL

Hızla gelişmekte olan ve farklılaşan otelcilik sektöründe; sürekli bir gelişim bilinciyle çalışmaktayız. Teknolojiyi yakından takip eden, çevre koşullarını iyi kullanıp, gıda güvenliğini sağlayan eğitimli personellerimiz ile en iyisi için çabalayan bir işletmeyiz. Ekip çalışması konusunda uyumlu ve müşterilere karşı güler yüzlü çalışanlarımız sizleri en iyi şekilde karşılayacak ve kaliteli hizmet standartlarımızı sizlere sunacaklardır.

Çalışma arkadaşlarımızın eğitimli ve tecrübeli olmalarına özellikle özen gösteriyoruz. Her biri kendi alanlarında deneyimli ve başarılı bireylerdir. Bu yüzden sizlere en iyi hizmeti verecek ve kendinizi evinizde hissetmenize yardımcı olacaklardır.

Suit Hotel olarak başlıca hedefimiz, kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek; misafirlerimize konforlu, huzurlu ve bütçe dostu bir hizmet sunmaktır. İşletmemiz için en önemli kazanım, misafirlerimizin hizmetimizden duyduğu memnuniyettir. Bu bilinçle hareket etmekte ve sizlere temiz, hijyenik ve ferahlatıcı odalarımızı tesisimizin tüm olanaklarıyla beraber sunuyoruz. Tesisimiz bünyesinde Güzellik Bakım Hizmetleri ile Kuaför Uygulamaları da mevcuttur. Huzurlu ve kaliteli bir konaklama deneyimi için, siz kıymetli misafirlerimizi tesisimize davet ediyoruz.

Hakkımızda - Palace Suit Hotel