fbpx

Bahçeşehir Otelleri

Odalarımız

Bahçeşehir Erken Revervasyon Fırsatı

Bahçeşehir Palace Suit Hotel Avantajlı Erken Rezervasyon Fırsatı !

Çift Kişilik Oda

Bir Çift Kişilik Büyük Yatak

Avcılar Apart Suit Oda

Apart Oda

Bir Çift Kişilik Büyük Yatak ve Mutfak

Aile Odası

Bir Çift Kişilik Büyük Yatak ve Tek Kişilik Yatak

Palace Suit Hotel olarak sizlere sunmuş
olduğumuz oda özelliklerini aşağıda sıraladık:

GENEL ODA ÖZELLİKLERİ

ÖN REZERVASYON

Minibar, Merkezi Isıtma/Soğutma, Direkt Hatlı Telefon, Ütü & Ütü Masası, Minibar, LCD Televizyon, Çalışma Masası, İkram Tepsisi, Su Isıtıcısı, Yastık Menüsü, Saç Kurutma Makinesi, Emanet Kasası, Banyo Kozmetik Ürünleri, Wi-Fi standart olarak sunulmaktadır.

36 oda kapasitemiz bulunmaktadır.

  • Sınırsız Wi-Fi
  • Minibar & Oda Servisi
  • Ücretsiz Otopark
  • Sürekli Sıcak Su

1 + 4 = ?

Bahçeşehir Otel Fırsatı

İstanbul, içerisinde pek çok semti barından metropol bir şehirdir. Dolayısıyla İstanbul semtlerinin hemen hepsine otel işletmesi bulunmaktadır. Bahçeşehir konumu da bu semtler arasındadır. İstanbul tatili yapacak olan ziyaretçiler, konaklama için Bahçeşehir otellerini sıklıkla tercih etmektedir. Bahçeşehir otelleri, alanında uzun zamandan bu yana müşterilerine sunmuş olduğu başarılı hizmetlerle bilinmektedir.

Bahçeşehir otelleri içerisinde bulunan oda konsepteleri de çeşitlilik kazanmaktadır. Süit oda ve standart oda kapsamında hizmet veren Bahçeşehir otel yetkilileri, müşteri odaklı çalışma sergileyen kişilerdir. İstanbul tatili planlayan kişiler için Bahçeşehir otel deneyimi oldukça keyifli olacaktır

Bahçeşehir de Suit Hotel Avantajları

İstanbul şehrinin en güzel semtleri arasında bulunan Bahçeşehir, otelleri ile de tercih noktasıdır. Bahçeşehir otelleri, müşteriye sunulan hizmetleri kapsamında; ücretsiz wifi, oda servisi, oda temizlik, kahvaltı, 7/24 yetkili ile iletişim gibi hizmetler bulunmaktadır. Fakat Bahçeşehir otel konforu içerisinde en çok merak edilen oda konseptleri unsudur. İstanbul, içerisinde pek çok otel barındırdığından otelleri gelişmiştir. Bahçeşehir otelleri de bu gelişmiş otelleri arasında yer almaktadır. Buradan da yola çıkarak Bahçeşehir otelleri kapsamında bulunan oda konseptlerinin ne olduğunu tahmin etmek güç değildir. Bahçeşehir otelleri içerisinde süit oda ve standart oda seçenekleri bulunmaktadır. Bahçeşehir konumunda bulunan otelleri, kendi içerisinde ayırabilmek mümkün. Bunlar, yıldızlı lüks otelleri ve butik otellerdir. Süit oda konsepti, yıldızlı lüks otelleri kapsamında yer almaktadır. Bunun yanı sıra butik otellerde verilen hizmet de oldukça konforludur.

Bahçeşehir konumunda bulunan otel seçenekleri, tatilcilerin konaklamaları için en uygun yerlerdendir. Fakat Bahçeşehir konumunda bulunan konaklama alternatifleri yalnızca otel seçenekleri ile sınırlı değildir. Bahçeşehir konumunda, konaklama için apart ve tesisler de yer almaktadır. Özellikle apartlar konaklama için sıklıkla tercih edilmektedir. Zira apartlar ev konseptine sahiptir ve bu sebepten ötürü kalabalık konaklamalar için uygun yerlerdendir. Apartlar içerisinde otel hizmetleri bulunmamaktadır. Bahçeşehir konumunda bulunan konaklama tesisleri de bölgenin diğer alternatiflerindendir. Bahçeşir otelleri konumuna yakın olan bu tesisler, çoğu zaman günlük konaklama için tercih edilmektedir.

Neden Bahçeşehir Bölgesi?

Bahçeşehir otelleri konumunda bulunan konaklama seçenekleri, Bahçeşehir konumunun merkezi olması sebebiyle de tercih edilmektedir. Bahçeşehir otelleri, yerli ve yabancı turistler tarafından bu kadar tercih edilmesi nedeniyle fiyatları da merak edilmektedir. Bahçeşehir bölgesinin, konaklama bakımından en uygun bölgelerden bir tanesi olduğu bilinmektedir. Bahçeşehir otel fiyatları hakkında net fiyatları belirtmek veya bütçe aralığı söylemek mümkün değildir. Bahçeşehir otel fiyatları hakkında doğru bilgiye ulaşabilmek için, ziyaretçilerin otel yetkilileri ile görüşmesinde fayda olacaktır. Bahçeşehir otel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, otel karşılaştırma siteleri üzerinden de bilgi alabilmektedir. Otel karşılaştırma siteleri, Bahçeşehir otel fiyatları ve oda uygunluk durumu hakkında da bilgi vermektedir. Fiyatları ve otel uygunluk durumu hakkındaki bilgileri otel iletişim numarasından öğrenebilmek mümkündür.

Bahçeşehir otelleri kapsamında bulunan lüks otel ve butik otel deneyimleri farklı fiyatları kapsamaktadır. Lüks otel fiyatları, butik otel fiyatlarına kıyasla daha yüksektir. Aynı şekilde lüks otelleri kapsamında bulunan süit odalar da daha yüksek fiyatlara sahip olacaktır. Bahçeşehir otel fiyatları konusunda belirleyici olan bazı unsurlardan da söz etmekte fayda olacaktır.

bahçeşehir otelleri

Bahçeşehir otel fiyatları konusunda belirleyici olan önemli unsurlardan bir tanesi otel içerisinde konaklanacak gün sayısıdır. Otelleri kapsamında bulunan oda içi ürünlerinin tüketilmesi de fiyatları etkileyen unsurlar arasındadır. Her iki unsurun da artmasıyla doğru orantılı olarak otel fiyatları da artacaktır. Bahçeşehir otel fiyatları kapsamında belirleyici olan son unsur, oda içerisinde kalacak olan kişi sayısıdır. Kişi sayısının artmasıyla birlikte otel fiyatları da artabilmektedir.

Bahçeşehir Konumunda Bulunan ve Mutlaka Görülmesi Gereken Yerler

İstanbul, pek çok tarihi ve doğal güzelliklere sahip olması sebebiyle yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Bu sebepten ötürü de her yıl yoğun bir turist akını bulunmaktadır. Turistler, İstanbul konumunda bulundukları zamanlarda, bölgeyi keşfetmeye ve tatillerini doyasıyla yaşamak için fırsat yaratmaktadır. İstanbul şehrinin farklı bölgelerinde keşfedilmeyi bekleyen pek çok yer bulunmaktadır. İstanbul konumunda bulunan doğal güzelliklerin sayısı bir hayli fazladır. İstanbul kapsamında bulunan Bahçeşehir bölgesi için de aynı şeyleri söylemek mümkündür.

Bahçeşehir konumunda, tatilcilerin ziyaret etmesi için çok çeşitli doğal alanlar bulunmaktadır. Bahçeşehir otelleri de bu doğal güzelliklere olan yakınlıklarıyla bilinmektedir. Bahçeşehir otel konumunda bulunan bu doğal yapılar, konaklamacıların uğrak noktaları arasındadır. Bahçeşehir ve özellikle de İstanbul, bu açıdan öne çıkan yerler arasındadır.

Bahçeşehir Gölet Parkı, doğal habitatı ve bulunduğu konum gereği adeta bir cennet havasındadır. Gölet içerisinde bulunan kuğular ve ziyaretçi kuşlar, tam bir görsel şölen yaşatmaktadır. Bahçeşehir konumunda bulunan bu güzel, yer aynı zamanda ziyaretçilerin dingin vakit geçirebilmelerini sağlamaktadır.

Bahçeşehir konumunda bulunan Şelale Park geniş ağaçlık alanları ile yeşilin ortasında ziyaretçilerini ağırlamaktadır. İstanbul tatili yapan kişiler, doğal yerleri ziyaret etmeyi çok daha fazla tercih etmektedir. Bu sebepten ötürü Bahçeşehir konumunda bulunan Şelale Park, Bahçeşehir otel konaklamacıları tarafından da ziyaret edilmektedir.

Hoşdere Hayat Parkı: Bahçeşehir konumunda bulunan Hoşdere Hayat Parkı, şehir ve göl manzaralı parklar arasındadır. Bahçeşehir otelleri konumunda kalan tatilcilerin uğrak noktalarından bir tanesidir. Eğer yakın zamanda İstanbul tatili yapmayı düşünüyorsanız, bu parkı mutlaka yaret etmelisiniz.

Bahçeşehir Park olarak bilinen bu yer, Bahçeşehir halkı ve ziyaretçileri tarafından oldukça beğenilmektedir. İstanbul tatili yapan ziyaretçilerin dinlenmesi için oturulacak alanlar da park içerisinde bulunmaktadır. Yakın zamanda Bahçeşehir konumunda kalacak iseniz Bahçeşehir Park’a uğramanız tavsite edilmektedir.

Türkiye, yemek kültürü bakımından dünya çapında bilinen ve örnek gösterilen ülkeler arasındadır. Türkiye’nin yemek kültürü bakımından en iyi temsil edildiği şehirlerden bir tanesi de İstanbul şehridir. İstanbul, ülkemizi pek çok bakımından temsil etmektedir. Bunlardan bir tanesi de yemek kültürüdür. İstanbul kapsamında bulunan Bahçeşehir semti ise, otelleri içerisinde bulunan restoranlarda yemek hizmeti vermektedir. Bahçeşehir otelleri kapsamında müşterilere sunulan yemekler, iki farklı mutfak menüleri arasında yer almaktadır. Bunlar, dünya mutfağı menüleri ve Türk mutfağı menüleridir. Türk mutfağında önemli bir yeri olan hemen her lezzet, Bahçeşehir otelleri içerisinde üretilmektedir. Bahçeşehir otel restoranları kapsamında müşterilere sunulan dünya mutfağı menüleri içerisinde, çeşitli ülkelerin yemekleri bulunmaktadır. Bahçeşehir otelleri içerisinde konaklayan kişiler, yemeklerini oda servisi ile isteyebilmektedir. Özellikle oda içerisinde dinlenmek isteyen kişiler, yemeklerini oda servisi ile rica etmektedir.

Bahçeşehir otel restoranları haricinde bölgede bulunan diğer restoranlar da başarılı hizmet vermektedir. Bahçeşehir restoranları kapsamında da dünya mutfağı ve Türk mutfağı menüleri müşterilere sunulmaktadır. Ayrıca restoran fiyatları uygun oldukları için, restorana gösterilen ilgi de büyüktür. Eğer yakın zamanda rotanızı İstanbul konumuna çevirecek olur iseniz, Bahçeşehir restoranlarını ziyaret etmelisiniz. Bölgede yemeğe gösterilen önem kadar içecek kültürüne gösterilen önem de büyüktür. Bahçeşehir otel restoranları ve yerel restoranlar kapsamında hangi içeceklerin olduğuna gelin birlikte bakalım.

Öncelikle bilindiği üzere ülkemizde kahvenin ayrı bir yeri bulunmaktadır. Öyle ki en önemli kültürel sembollerimizden bir tanesi de Türk kahvesidir. Yerli tursitler, bu tada aşina oldukları için Türk kahvesi özellikle yabancı turistler tarafından sıklıkla deneyimlenmektedir. Bahçeşehir ve İstanbul konumunda içecek tüketimi olarak Türk kahvesi ilk sırada gelmektedir. Akabinde bu sıralamyı takip edeb bir diğer içecek ise şerbetlerdir. Gül şerbetleri ve Osmanlı şerbeti olarak bilinen baharatlı şerbetler, Bahçeşehir ve İstanbul konumunda en çok tüketilen diğer içecekler arasındadır. Yakın zamanda siz de İstanbul tatili yapıp, Bahçeşehir otelleri kapsamında konaklamayı düşünüyorsanız bu lezzetleri mutlaka deneyimlemelisiniz.

Bahçeşehir otel fiyatları, konaklama yapmayı düşünen kişilerin en çok merak ettikleri konular arasında bulunduğundan, yazımızın önceki kısımlarında söz etmiştik. Fakat Bahçeşehir ve konaklama hakkında merak edilenler yalnızca bununla sınırlı değildir. Bahçeşehir otelleri içerisinde bulunan ödeme yöntemlerinin ne olduğu da merak edilmektedir. Bahçeşehir konumunda bulunan otelleri içerisinde, müşterilerin ödeme kolaylığı için farklı yöntemler bulunmaktadır.

Bu yöntemleri iki ana başlıkta ayırmak mümkündür. Bunlar, nakit ödeme ve kredi kartı ile ödemedir. Kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih eden müşteriler, daha sonradan bankalarıyla görüşerek ödemelerini taksitlendirebilmektedir. Bahçeşehir otelleri kapsamında yapılacak olan ödemeler, otel girişi esnasında müşterilerden tahsil edilmektedir.

Bilindiği üzere İstanbul, ülkemizin en kalabalık şehridir. Bu sebepten ötürü de bazı zamanlarsa trafik yoğunlaşabilmektedir. İstanbul tatili yapacak olan kişiler, ulaşımda sorun yaşamak istemezler. Dolayısıyla merkezi bir lokasyonda konaklamayı tercih etmektedirler. Bahçeşehir otelleri de bu lokasyonlar arasındadır. Bahçeşehir konumuna ulaşım sağlamak için kişilerin aktarmalı veya doğrudan ulaşımı tercih etmesi yeterlidir.

Aktarmalı ulaşım sağlayacak olan kişiler metro ve metrobüsü tercih etmektedir. Bunun yanı sıra doğrudan bölgeye ulaşılmak istenirse de otobüs ve minibüs tercihleri yapılmalıdır. Aktarmalı ulaşım tercih eden kişiler, yolculukları esnasında, İstanbul turu da yapmış olacaklardır

Bahçeşehir bölgesişn en popüler yerleri, doğal yaşam alanlarıdır. Özellikle Bahçeşehir Gölet Parkı, bölgenin en popüler yerleri arasında ilk sırada yer almaktadır. İkinci popüler yer ise Şelale Park noktasıdır. Bahçeşehir konumunda bulunan popüler yerleri öğrenmek için yazımızın önceki kısımlarında bulunan ‘Bahçeşehir konumunda mutlaka görülmesi gereken yerleri’ de okuyabilirsiniz. Eğer yakın zamanda Bahçeşehir otelleri kapsamında konaklayacaksanız veya İstanbul tatili yapacaksanız bu yerlere mutlaka uğramalısınız. Dolayısıyla bunları bilmenizde fayda olacaktır.

Youtube Tv