fbpx

Başakşehir Otelleri

Odalarımız

Başakşehir Suit Otel Konaklama

Başakşehir Suit Otel Avantajlı Erken Rezervasyon Fırsatı !

Çift Kişilik Oda

Bir Çift Kişilik Büyük Yatak

Avcılar Apart Suit Oda

Apart Oda

Bir Çift Kişilik Büyük Yatak ve Mutfak

Aile Odası

Bir Çift Kişilik Büyük Yatak ve Tek Kişilik Yatak

Palace Suit Hotel olarak sizlere sunmuş
olduğumuz oda özelliklerini aşağıda sıraladık:

GENEL ODA ÖZELLİKLERİ

ÖN REZERVASYON

Minibar, Merkezi Isıtma/Soğutma, Direkt Hatlı Telefon, Ütü & Ütü Masası, Minibar, LCD Televizyon, Çalışma Masası, İkram Tepsisi, Su Isıtıcısı, Yastık Menüsü, Saç Kurutma Makinesi, Emanet Kasası, Banyo Kozmetik Ürünleri, Wi-Fi standart olarak sunulmaktadır.

36 oda kapasitemiz bulunmaktadır.

  • Sınırsız Wi-Fi
  • Minibar & Oda Servisi
  • Ücretsiz Otopark
  • Sürekli Sıcak Su

0 + 1 = ?

Başakşehir Suit Otel Butik Konaklama

Başakşehir otelleri, eşsiz hizmet kalitesi, sınırsız konaklama imkanı ve uygun fiyat kalitesiyle şehri istanbul’un tercih bölgesi haline gelmiştir.  İstanbul merkezinde hemen her semtte başakşehir suit otel seçenekleri gibi tatil imkanları yer alır. Bu semtlerden bir tanesi de ilçemizdir. Başakşehirdeki butik otel işletmeleri, alanında uzun zamandan bu yana başarılı hizmetler sunan turizm adreslerindendir. Başakşehir otelleri, kendi içerisinde ayrılmaktadır. Başakşehir konumunda butik oteller ve yıldızlı lüks suit otelleri bulunmaktadır. Başakşehir butik otelleri ve lüks oteller, müşteri odaklı çalışma prensipleri ile çözüm odaklı hizmet vermektedir.

Butik Başakşehir otelleri fiyatları içeriğinde yer alan lüks oteller içerisinde çeşitli suit oda konseptleri de vardır. Bunlardan ilki standart oda çeşididir. Standart oda konsepti butik oteller kapsamında da bulunmaktadır. Lüks oteller içerisinde bulunan ikinci oda konsepti ise süit odalardır. Süit odalar içerisinde ziyaretçilere çok daha fazla hizmet sunulmaktadır. Ayrıca başakşehir suit otel oda genişliği ve içerisinde var olan ürün çeşitliliği de daha fazladır.

Başakşehir Butik Otel Sınırsız Tatil

Suit Başakşehir otelleri, İstanbul tatili yapacak olan kişilerin öncelikli konaklama tercihi arasında yer almaktadır. Başakşehir otel konaklama alternatiflerinden olan butik otel işletmeleri alanında uzun zamandan bu yana başarılı hizmetleriyle bilinmektedir. Fakat Başakşehirdek konaklama işletmeleri, suit otelleri ile sınırlı değildir. Başakşehir’deki müşterilerin konaklaması için otel haricinde bulunan alternatifler, apartlar ve konaklama tesisleri şeklindedir. Başakşehir bölgesinde yer alan suit apartlar, özellikle kalabalık olarak tatil yapacak kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Zira butik apartlar, ev konseptine sahip konaklama yerleri olduklarından, aile ve arkadaş grubu tatilleri için ilk tercih edilen yerlerdendir. Başakşehir Suit Apartlar içerisinde Başakşehir otelleri fiyatları kapsamında sunulan hizmetler yer almaktadır. Başakşehir suit apartlarda, müşteriler kendi yiyecek ve diğer ihtiyaçlarını yine kendileri karşılamaktadır. İlçede yer alan, fiyatı uygun olup suit otel harici konaklama seçenekleri arasında bir alternatif daha bulunmaktadır.

Başakşehir butik otel tesisleri, İstanbul tatili yapacak olan kişilerin uğrak noktaları arasındadır. Konaklama tesisi tercih eden İstanbul tatilcileri, çoğu zaman kısa süreli tatiller yapmaktadır. Bunun yanı sıra Suit Başakşehir otel fiyatları konaklama tesisleri iş seyahatleri maksadıyla gelen ziyaretçilerini de ağırlamaktadır. Başakşehir butik otel konumunda bulunan oteller ve diğer konaklama alternatifleri bu şekildedir. Başakşehir otelleri kapsamında hizmet veren Palace Suit Hotel, Başakşehir otelleri arasında en çok tercih edilen adreslerdendir. Yakın bir tarihte İstanbul ziyareti yapmayı planlayan kişiler için yukarıda bahsedilen bilgiler oldukça önemlidir. İstanbul tatili yapmayı düşünen kişilerin bu bilgileri kendilerine en uygun biçimde değerlendirmeleri gerekmektedir.

Neden Başakşehir Tercih Etmeliyim?

Eşsiz İstanbul ve Başakşehir konaklama alternatiflerinin ne olduğu, tatil yapmayı planlayan kişilerin merak ettikleri konular arasındadır. Fakat İstanbul ve Suit Başakşehir otel fiyatları da ziyaretçilerin en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Butik Başakşehir otel fiyatları konusunda net bir bütçe aralığı veya fiyatları söyleyebilmek mümkün değildir. Dolayısıyla Başakşehir otel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin başka kanallar aracılığıyla bu bilgilere ulaşması gerekmektedir. Erken rezervasyon Başakşehir otel fiyatları hakkında net bilgi sahibi olabilmek için doğrudan otel iletişim numarasını aramak, bir seçenektir. Bunun yanı sıra Başakşehir otel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin suit otel karşılaştırma sitelerine de bakması önemlidir. Zira butik otel karşılaştırma siteleri içerisinde tatilcilerin Başakşehir otel fiyatları hakkında bilgi sahibi olması için önemli bilgiler yer almaktadır.

Farklı Başakşehir otel fiyatları, İstanbul’da var olan pek çok semte kıyasla daha uygundur. Ayrıca suit otel fiyatları konusunda belirleyici olan birkaç unsuru paylaşmak da faydalı olacaktır. Bunlardan ilki suit otel tercihinin fiyatları konusunda erken rezervasyon şartlarının etkili olduğudur. Başakşehir Butik otel markasına ait fiyat aralıkları, suit otellere kıyasla daha uygundur. Bunun yanı sıra, lüks oteller içerisinde başakşehir suit oda tercihinde bulunan kişiler de daha yüksek fiyatları görmektedir.

başakşehir butik otel fiyatları

Size özel Başakşehir otel fiyatları konusunda bilinmesi gereken son unsur ise oda içerisinde kalan kişi sayısının ve otel konaklama süresinin fiyatları etkilediğidir. Her iki unsurun da nicelik bakımından artması demek Başakşehir otel fiyatları üzerinde artışa sebep olacaktır.

Başakşehir Hakkında Sorulanlar Sorular

İlçede tercih eden kişiler oldukça fazladır. Bölgenin bu kadar çok tercih ediliyor olmasının önemli sebeplerinin başında hizmet kalitesi gelmektedir. Fakat Başakşehir otelleri suit kalitesinin yanı sıra bölgede var olan tarihi ve doğal yerlerin varlığı da ziyaretçileri Başakşehir konumuna çekmektedir. İstanbul, ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerine ev sahipliği eden en önemli yerler arasındadır. İstanbul tatili yapacak olan kişiler bu sebepten ötürü bölgeyi çok sık ziyaret etmektedir.

Özellikle ülkemizin ve İstanbul’un önemli sembollerinden olan Galata Kulesi yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. İstanbul konumunda hemen her bölgede farklı doğal güzellik ve tarihi yapı bulunmaktadır. Bu bölgeler arasında Başakşehir Otelleri semti de yer almaktadır. İlçede sayıca çok fazla tarihi ve doğal yapı yer almaktadır. Yazımızın devamında bu yerlerin nereler olduğunda değineceğiz. Peki, Suit Başakşehir otelleri bölgesinde gidilmesi gereken yerler nerelerdir? Gelin, hep birlikte bakalım.

Yarımburgaz Mağarası, önemli yapılar arasındadır.  Mağaranın tarihinin eski zamanlara dayanması ve halen korunuyor olması sebebiyle yerli yabancı turistler tarafından aktif olarak ziyaret edilmektedir. Dolayısıyla Başakşehir suit otelleri de ziyaretçilerin tercih etme sebepleri arasında yer almaktadır.

Moipark ilçenin en keyifli eğlence merkezleri arasındadır. Eğlence merkezleri arasında önemli  yere sahip olmasının sebebi de büyük olmasıdır. Çocuklar ve daima çocuk kalanlar için oldukça güzel eğlence merkezlerindendir. Başakşehir otelleri de Moipark’a yakın olmasıyla bilinmektedir

Sular Vadisi bölgenin en güzel doğal yapıları arasında yer almaktadır. Burada, engin ırmak görüntüsü ve yeşilin ahengi bulunmaktadır. Tatilleri esnasında nefes almak isteyen kişiler bu noktaya giderek dinlenebilirler

Dünyada ve ülkemizde yemeğe gösterilen ilgi çok yüksektir. Öyle ki dünyada ve ülkemizde kimi zamanlar gastronomi etkinlikleri gerçekleşmektedir. Bu etkinliklere dünyanın her noktasında aşçılar ve şefler katılmaktadır. Ülkemizde de bu tarz etkinliklerin en sık düzenliği nokta İstanbul konumudur. İstanbul semtleri de bu etkinliklerden etkilenmekte ve bölgedeki restoranları geliştirmektedir. Başakşehir de bu semtler arasındadır. Başakşehir otelleri sizlere eşsiz restoranlarda ve otel restoranlarında müşteriler için lezzetli menüler bulunmaktadır. Otel restoranları içerisinde pek çok farklı menü çeşitleri sunulmaktadır. Bu menüler genel olarak, dünya mutfağı ve Türk mutfağı şeklinde ayrılmaktadır. Her iki mutfak türünde de et ve et yemekleri yer aşmaktadır. Bunun yanı sıra, ülkemize ait yöresel lezzetlere de sıklıkla yer verilmektedir.

Özellikle yabancı turistlerin, ülkemize ait yöresel lezzetlere olan ilgisi çok fazladır. Butik Başakşehir otel restoranları içerisinde de müşterilere çeşitli imkanlar sunulmaktadır. Bu imkanlardan biri de yemeklerin oda servisi aracılığıyla da müşterilere servis edilmesidir. Butik Başakşehir otel fiyatları restoranları ve kafeleri içerisinde içeceklere verilen önem de büyüktür. Bilindiği üzere ülkemizin en önemli kültürel sembollerinden birisi de Türk kahvesidir. Türk kahvesinin özellikle yabancı turistler tarafından tüketildiği görülmektedir.

Zira yerli turistler, Türk kahvesi lezzetine aşinalardır. Başakşehir otel restoranları ve bölge restoranları içerisinde çok çeşitli içecek lezzetleri de bulunmaktadır. Başakşehir suit otelleri konumunda kafeler de yer almaktadır. Bölgede hizmet veren tüm yiyecek- içecek işletmeleri Türk kahvesi ile sınırlı değildir. Türk kahvesinin yanı sıra ülkemizle meşhurlaşan şerbetler merak konusudur. Osmanlı şerbeti olarak da bilinen baharatlı şerbetler, tatlı kezzetler arasındadır. Yakın tarihte İstanbul tatili yapacak ve Başakşehir butik otelleri bölgesinde konaklayacak olan kişiler, bu lezzetleri mutlaka deneyimlemelidir.

İstanbul, ülkemizin en kalabalık şehri olması sebebiyle, ulaşım bakımından bazı zamanlarda sorunlar yaşanabilmektedir. Bunun yanı sıra ulaşım alt yapısı ve ulaşım olanakları bakımından da gelişmiştir. Başakşehir butik otel konumuna ulaşım sağlamak isteyen kişiler için iki farklı yol bulunmaktadır. Bunlardan ilki aktarmalı ulaşım, ikincisi ise doğrudan ulaşımdır. İlçeye doğrudan olarak gitmek isteyen kişiler, bunun için otobüs ve minibüs tercihinde bulunabilirler.

Fakat bölgeye gitmek için aktarmalı ulaşım seçen kişiler metro veya metrobüs kullanabilmektedir. Başakşehir butik otel bölgesine aktarmalı olarak gitmeyi tercih eden kişiler, yolculukları esnasında kısa bir İstanbul turu yapmış olacaklardır. Yakın tarihte ilçe, Butik Başakşehir otelleri kapsamında konaklayacak olan kişilerin bunları bilmesinde fayda olacaktır.

Butik Başakşehir otel fiyatları konusu, Başakşehir otelleri içerisinde konaklayacak olan kişilerin merak ettikleri konular arasındadır. Fakat ziyaretçilerin merak ettikleri konular arasında otel ücretleri ödeme biçimleri de yer almaktadır. Başakşehir otelleri içerisinde bulunan ödeme yöntemlerini ikiye ayırmak mümkündür. Nakit ödeme ve kredi kartı ile ödeme, bu iki yöntemdir.

Nakit yapılan ödemeler ve kredi kartı ile yapılan ödemeler, suit otel girişi esnasında müşterilerden tahsil edilmektedir. Başakşehir otelleri kapsamında kredi kartı ile ödeme yapan kişiler sonradan bankaları ile görüşerek ödemelerini taksitlendirebilmektedirler. Başakşehir otel fiyatları bulunacak olan kişilerin, bu konu hakkında fikir sahibi olması oldukça önemlidir.

başakşehir suit hotel

başakşehir suit hotel

Başakşehir suit otel semti içerisinde çok fazla görülmesi gereken yerler bulunmaktadır. Yazımızın başında bu yerlerin hangileri olduğundan bahsetmiştik. İlçedeki popüler yerler de dolayısıyla bir hayli fazladır. Bu popüler yerlerden bir tanesi de Moipark’tır. Parkın eğlence parkı olması ve oldukça büyük olması sebebiyle, ziyaretçileri oldukça fazladır.

Başakşehir suit otel bölgesinde Yarımburgaz Mağarası da bu popüler yerler arasındadır. Mağaranın tarihi yapısı sebebiyle görmek isteyen turist sayısı fazladır. Popüler yerler arasında ilçenin sokaklarını eklemek de mümkündür.  

Youtube Tv